McCULLOCH ST53

Kompaktný 1-stupňový model s dostatočným výkonom pre odpratávanie snehu z príjazdových ciest ku garáži alebo chodníkov na záhrade. Ľahko sa ovláda a skladuje. Pracovným záber 53 cm.

McCULLOCH ST61

Kompaktná vysokokapacitná dvojstupňová fréza. Jednoduché použitie vďaka prevodovke s trecím kotúčom a nastaviteľnej výške rukoväte. Plastové klzné lyžiny zaisťujú hladkú prevádzku na ľubovoľnom povrchu a znižujú riziko jeho poškodenia. LED svetlomety umožňujú prácu v tme. Pracovná šírka 61 cm.

McCULLOCH ST68EP

Dobre vybavená dvojstupňová fréza pre odpratávanie veľkého množstva snehu. Jednoduché použitie vďaka prevodovke s trecím kotúčom a nastaviteľnej výške rukoväte. Elektrický štartér, posilňovač riadenia a jednoručné ovládanie poskytujú pohodlnú obsluhu. Plastové klzné lyžiny zaisťujú hladkú prevádzku na ľubovoľnom povrchu a znižujú riziko jeho poškodenia. LED svetlomety umožňujú prácu v tme. Pracovná šírka 68 cm.

McCULLOCH MSB121E

Kompaktný 1-stupňový model s dostatočným výkonom pre odpratávanie snehu z príjazdových ciest ku garáži alebo chodníkov na záhrade. Ľahko sa ovláda a skladuje. Motor s elektrickým štartérom a s pracovným záberom 53 cm.

McCULLOCH PM85

Snehová fréza s pracovnou šírkou 68 cm, vhodná pre odpratávanie veľkého množstva snehu. Motor je vybavený elektrickým štartérom. Halogénové svetlomety vám umožnia pracovať aj za tmy.