McCulloch CS 330

Píla poháňaná motorom OxyPower s objemom 33 ccm, s vyšším výkonom, nižšou spotrebou paliva a redukovanou hladinou emisií. Píla je vhodná pre rôzne práce na záhrade a okolo domu.

McCulloch CS 340

Píla poháňaná motorom OxyPower s objemom 34 ccm, s vyšším výkonom, nižšou spotrebou paliva a redukovanou hladinou emisií. Píla je vhodná pre rôzne práce na záhrade a okolo domu.

McCulloch CS 380

Píla s kompaktnou veľkosťou a výkonným motorom OxyPower s objemom 38 ccm, vhodná pre práce okolo domu, ale aj pre náročnejšie rezanie. Píla je vybavená napínaním reťaze bez použitia náradia pre rýchle a jednoduché napínanie a výmenu reťaze.

McCulloch CS 410 ELITE

Výkonná reťazová píla, ktorá sa veľmi ľahko štartuje a ovláda. Robustná, všestranná píla s nízkou hmotnosťou, poháňaná motorom OxyPower s objemom 41 ccm s vyšším výkonom, nižšou úrovňou emisií a nižšou spotrebou paliva.

McCulloch CS 450 ELITE

Výkonná a plne vybavená univerzálna reťazová píla pre užívateľov, ktorí ocenia profesionálnu kvalitu, nutnú pre náročnejšie práce. Technológia motora OxyPower poskytuje vyšší výkon pri nižšej spotrebe paliva a znížených emisiách.

McCULLOCH CSE1835

Dobre vyvážená, ľahko ovládateľná elektrická píla s motorom o výkone 2000 W a 16" lištou.

McCULLOCH CSE2040S

Dobre vyvážená, ľahko ovládateľná elektrická píla s motorom o výkone 2000 W a 16" lištou. Napínanie reťaze bez použitia náradia.