McCULLOCH M46-125R

Stredne veľká jednorýchlostná kosačka so záberom 46 cm a zberným košom. Kosačka má robustný dizajn a žacie ústrojenstvo z ocele. Ľahko sa umýva vďaka prípojke na hadicu GARDENA.

McCULLOCH M46-125WR

Stredne veľká kosačka na trávu so záberom 46 cm, zberným košom a systémom pre mulčovanie, ktorý vracia pokosenú trávu späť na plochu ako hnojivo. Robustný dizajn s oceľovým skeletom. Ľahko sa umýva vďaka prípojke na hadicu GARDENA.

McCULLOCH M51-140F

Veľká kosačka na trávu so záberom 51 cm, zberným košom a systémom pre mulčovanie, ktorý vracia pokosenú trávu späť na plochu ako hnojivo. Robustný dizajn s oceľovým skeletom.

McCULLOCH M51-140WRX

Veľká kosačka na trávu so záberom 51 cm, jednou pojazdovou rýchlosťou, zberným košom a systémom pre mulčovanie, ktorý vracia pokosenú trávu späť na plochu ako hnojivo. Vďaka ostrému a odolnému kosiacemu nožu PX3 dosiahnete vynikajúce výsledky pri kosení.

McCULLOCH M51-190WRPX

Veľká jednorýchlostná kosačka so záberom 51 cm, zberným košom a mulčovaním, pri ktorom sa pokosená tráva drví a vracia na trávnik ako hnojivo. Vďaka ostrému a odolnému žaciemu nožu PX3 bude mať váš trávnik vždy dokonalý strih.

McCULLOCH M53-190AWFEPX

Veľká kosačka na trávu s variabilnou rýchlosťou pojazdu a záberom 53 cm. Systém 3-v-1 umožňuje 3 metódy kosenia, to znamená, že si môžete vybrať medzi zberom do koša, bočným vyhadzovaním a mulčovaním, pri ktorom sa pokosená tráva drví a vracia na trávnik ako hnojivo.